Inwestor zastępczy szkolenie

Inwestor zastępczy jest osobą, którą działa przy tworzeniu inwestycji budowlanej w imieniu samego inwestora. Jest odpowiedzialny za reprezentowanie interesów inwestora przy całym procesie inwestycyjnym albo tylko na budowie.

Inwestor zastępczy w praktyce

Obowiązkami inwestora zastępczego na budowie są przeprowadzenie i organizacja przetargu, aby wybrać odpowiedniego generalnego wykonawcę oraz przekazywanie wykonawcy imieniu inwestora całej dokumentacji, jak i placu budowy.

Osoba zastępująca głównego inwestora odpowiada również za zawiadomienie organu architektoniczno-budowlanego o rozpoczęciu prac budowlanych. Dodatkowo inwestor zastępczy musi nadzorować wykonywane roboty budowlane.

Nowoczesne biuro projektowe w Białymstoku umożliwia korzystanie z usług inwestora zastępczego. Klient może liczyć na pomoc projektanta przy tworzeniu projektu oraz ustalaniu kosztów.

O inwestorach

Bardzo często inwestorzy decydują się na pomoc inwestora zastępczego, aby zaoszczędzić swój cenny czas i zlecić wykonanie wszystkich czynności związanych z budową magazynów i hal produkcyjnych odpowiedniej osobie.