Prawo jazdy kategorii C+E

Prawo jazdy kategorii C+E mogę zdobyć tylko i wyłącznie osoby, które posiadają już prawo jazdy kategorii C. Wiele osób decyduje się na taki kurs, ponieważ kierowanie ciągnikiem siodłowym z naczepą pozwala zdobyć znacznie lepszą pracę i wyższa zarobki.

Coś dla kierowców

Posiadacz prawa jazdy CE oprócz prowadzenia tirów, może również kierować samochodami powyżej 3,5 tony, a także ciągnikami rolniczymi oraz pojazdami wolnobieżnymi z przyczepą lub przyczepami. Dodatkowo warto o tym wiedzieć, że kierowcy, którzy posiadają już prawo jazdy kategorii D i ukończą kurs CE, uzyskają dokumenty, które uprawniają do kierowania pojazdami kategorii DE.

OSK dla kierowców

Ośrodek Szkolenia Kierowców FILIP, który prowadzimy od wielu lat, jest jedną z najbardziej efektywnych placówek na Podlasiu. Mamy już w wielu byłych kursantów, którzy pozytywnie ukończyli kurs i zdobyli niezbędne uprawnienia do wymarzonej pracy.

Wszystkie osoby, które zainteresowane są zdobyciem prawa jazdy kategorii C+E, w naszej szkole jazdy otrzymują 20 godzin lekcyjnych z zajęć teoretycznych oraz 25 godzin lekcji praktycznych. Po zdobyciu wiedzy oraz umiejętności, można przystąpić do wewnętrznego egzaminu praktycznego.